Zestaw upominkowy Świece Zapachowe

89,00 

Wszyscy lubimy obdarowywać i być obdarowywani! Dlatego przychodzimy do Państwa z pomocną dłonią, na której mamy zestaw upominkowy na każdą okazję!

W przygotowanym przez nas zestawie upominkowym znajdziecie Państwo świece zapachowe: „Herbata Zimowa” oraz „Kwiat Pomarańczy”. Będą one świetnym dodatkiem w chłodne, zimowe wieczory, jak i spotkania ze znajomymi.

Brak w magazynie

Zestaw upominkowy Świece Zapachowe

Świeca sojowa HERBATA ZIMOWA tworzy nastrój i wypełnia pomieszczenie przytulnym, a także ciepłym zapachem. To także doskonały pomysł na prezent dla najbliższej Ci osoby, rodziny czy przyjaciółki.

Są takie chwile w życiu, które można przeżyć tylko z bliską osobą – jest to coś, czego nie da się sztucznie zbudować. Ciepło domowego życia i wyjątkowość tych chwil sprawiają, że są one tak wyjątkowe. Nic innego nie może się równać z tego rodzaju elementem czy doświadczeniem. Nasza świeca będzie idealnym dopełnieniem takich momentów w życiu.

Wykorzystaj jej obecność wieczorami, aby w codziennym zawirowaniu, towarzyszył Ci wyjątkowy zapach o pobudzającym oraz wyjątkowym zabarwieniu.

Świeca sojowa KWIAT POMARAŃCZY to doskonała propozycja dla osób poszukujących zapachu z nutą cytrusową, która wprowadzi pozytywny nastrój do codziennego życia. Aromat bergamotki to naturalny środek odstresowujący, który pomaga się zrelaksować i odprężyć. Te aromatyczne olejki w naszej świecy sojowej powszechnie stosuje się do poprawy nastroju i łagodzenia stresu. To także doskonały pomysł na prezent dla najbliższej Ci osoby, rodziny czy przyjaciółki.

Ta świeca sojowa ma ciepły i słodki zapach, który może działać jako środek odstresowujący i poprawiający nastrój. Jest to idealna świeca zapachowa do sypialni, salonu a także biura. Świeca sojowa KWIAT POMARAŃCZY ma właściwości które pomagają się zrelaksować i szybciej zasnąć.

Bergamotka to owoc cytrusowy, który wyglądem przypomina małą zieloną limonkę. Jej żółtopomarańczowe owoce mają piękny, cytrusowy aromat. Bergamotka jest pachnącą odmianą cytrusa, a nie rodzajem pomarańczy. Skórka ma perfumowany zapach i była używana do aromatyzowania herbaty Earl Grey, a owoce do produkcji olejków aromatycznych.

Sprawdź nasz inne propozycje zestawów upominkowych.

Odwiedź nas również na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping