Zestaw upominkowy Greckie Przysmaki

159,00 

W przygotowanym przez nas zestawie upominkowym znajdziecie Państwo przysmaki pochodzące prosto z Grecji, które będą idealnymi dodatkami do dań jak i przystawek: Oliwę Sitia 0,2%, Tapenadę z czarnych oliwek, dżem z oliwek, dżem figowy, a także chałwę kakaową

Brak w magazynie

Zestaw upominkowy Greckie Przysmaki

Zestaw upominkowy

W przygotowanym przez nas zestawie upominkowym znajdziecie Państwo przysmaki pochodzące prosto z Grecji, które będą idealnymi dodatkami do dań jak i przystawek: Oliwę Sitia 0,2%, Tapenadę z czarnych oliwek, dżem z oliwek, dżem figowy, a także chałwę kakaową.

Oliwa Sitia 0,2%

Jest to puszka z oliwą idealna na wszelkiego rodzaju wyjazdy również jako produkt do degustacji, nie musicie Państwo ruszać się bez swojej ulubionej oliwy. Sitia jest to wyjątkowa oliwa z oliwek Extra Virgin o bardzo niskiej kwasowości, produkt idealny do wszystkich potrzeb kulinarnych. Ta oliwa ma mocną owocową nutę i również wyraźny świeży aromat.

Tapenada z czarnych oliwek

Tapenada – Grecka pasta z czarnych oliwek Grelia. To pasta z oliwek, która jest nie tylko wyśmienitą, prostą przekąską, ale przede wszystkim zdrowym dodatkiem do ulubionych potraw. Może być podawana na chrupiącej grzance jako przekąska do czerwonego wina lub jako dodatek do pysznego makaronu, a także ryby lub innych potraw. Już od dawna wiadomo, że oliwki są niezwykle zdrowe. Są bogatym źródłem energii, ale także cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych, przeciwutleniaczy, minerałów, fitosteroli i witamin. To owoc, który zapobiega schorzeniom układu krążenia oraz wspiera nasz organizm w walce z rozwojem nowotworów.

Dżem z Oliwek

Dżemy Grelia produkuje się z wyselekcjonowanych i doskonałej jakości owoców. Zawartość Oliwek wynosi ponad 35%. Dżem nie zawiera konserwantów, sztucznych barwinków i substancji zapachowych. Mamy nadzieję że będziecie się Państwo cieszyć naszym dżemem każdego poranka, kosztując go na śniadanie.

Dżem z Fig

Dżemy Grelia są produkowane z wyselekcjonowanych i doskonałej jakości owoców. Zawartość Fig wynosi ponad 55%. Dżem nie zawiera konserwantów, sztucznych barwinków i substancji zapachowych. Istnieje ogromna różnorodność smaków dżemów figowych, tak jak różnorodność owoców dojrzewających fig w Grecji. Mamy nadzieję że będziecie się Państwo cieszyć naszym dżemem każdego poranka, kosztując go na śniadanie.

Grecka Chałwa kakaowa

Historia chałwy sięga już VII wieku. Obecnie chałwa cieszy się największą popularnością w krajach takich jak Grecja, Bałkany, Tunezja, rejony południowo-wschodniej Azji. Zanim czekolada zyskała na popularności w późnych latach XIX wieku najpopularniejszą grupą słodyczy była właśnie chałwa.

Sprawdź nasz inne propozycje zestawów upominkowych.

Odwiedź nas również na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping