Zestaw prezentowy Słodka Chwila

79,90 

Wszyscy lubimy obdarowywać i być obdarowywani! Dlatego przychodzimy do Państwa z pomocną dłonią na której mamy zestaw upominkowy na każdą okazję!

W przygotowanym przez nas zestawie upominkowym znajdziecie Państwo: Świeca sojowa Wzgórza Toskanii, Herbata owocowa Słodka Chwila oraz Bio rodzynki w czekoladzie ciemnej

Brak w magazynie

Zestaw prezentowy Słodka Chwila

Wszyscy lubimy obdarowywać i być obdarowywani! Dlatego przychodzimy do Państwa z pomocną dłonią na której mamy zestaw upominkowy na każdą okazję!

Świeca sojowa Wzgórza Toskanii

Zapachowa świeca sojowa Wzgórza Toskanii o zapachu winogron. Słodki, owocowy zapach winogron przypomina o toskańskim słońcu i jego pozytywnej energii. Świeca sojowa Wzgórza Toskanii to zapach niezwykle przyjazny i magiczny zarazem. Działa na nasze zmysły i wyobraźnię, sprawiając, że jego słodki aromat wypełni wnętrze każdego pomieszczenia lub miejsca w Twoim domu, na balkonie czy w ogrodzie. Świeca sojowa Wzgórza Toskanii wydobywa z małego szklanego słoiczka fantastyczny, marzycielski zapach.

Herbata owocowa Słodka Chwila

Smak herbat owocowych to bez wątpienia jeden ze smaków, które większości z nas kojarzą się ze słodkim czasem dzieciństwa. Jest smaczna i znakomicie gasi pragnienie – dlatego trudno znaleźć kogoś, kto nie piłby jej w życiu choć raz. Wiele osób pije ją regularnie, zastępując nią inne napoje.

Herbata owocowa nie jest herbatą w dosłownym tego słowa znaczenia. Klasyczne, dobrej jakości herbaty owocowe nie zawierają bowiem liści herbaty, a jedynie susz z owoców lub ich suszone kawałki. To właśnie odróżnia je od aromatyzowanej czarnej herbaty, w składzie której dominują liście herbaty, nie ma zaś – albo jest ich bardzo niewiele – suszonych owocowych dodatków.

Orzechy laskowe w czekoladzie mlecznej

Chrupiące orzechy laskowe otoczone mleczną czekoladą.

Składniki: orzechy laskowe (51%), czekolada mleczna 49% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny wanilia Bourbon) Masa kakaowa min. 35%.  Informacja dla alergików: zawiera soję, może zawierać mleko.

Masa netto: 50g

*Na zdjęciach zestawu błędnie przedstawione są rodzynki w czekoladzie zamiast orzechów laskowych w czekoladzie.

Sprawdź nasz inne propozycje zestawów prezentowych.

Odwiedź nas również na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping