Worek na pieczywo rozmiar XL

11,99 

Worek na pieczywo w rozmiarze XL uszyty z surówki bawełnianej, wiązanych naturalnym sznurkiem. Lekki, przewiewny a zarazem mocny. Uszyty w Polsce z materiału od polskiego producenta.

Wymiary:

Worek XL 49 cm x 41 cm

Brak w magazynie

Worek na pieczywo rozmiar XL

Wymiary worka:

  • worek XL 49 cm x 41 cm

W tych wyjątkowych czasach bardzo ważne jest skuteczna ochrona środowiska. Wśród zagrażających mu czynników często wymienia się nadmierną produkcję plastiku, w tym torebek foliowych, z których niestety często korzystamy jednorazowo, a potem wyrzucamy je do śmieci. Aby nieco odciążyć naturę, warto korzystać z opakowań wielorazowych, również podczas codziennych zakupów. Z tego względu oferujemy Wam całkowicie naturalne worki na pieczywo, które sprawdzą się zarówno podczas zakupów, jak i do przechowywania pieczywa w domu w komfortowych warunkach, tak aby zachowało ono świeżość. Zarówno chleb jak i bułki zdecydowanie dłużej zachowają swoją chrupkość jeśli będziemy je przechowywać w bawełnianym worku. Poza tym często pieczywo przechowywane w torbie foliowej zwyczajnie pleśnieje.

Worek na pieczywo rozmiar XL to doskonała alternatywa dla jednorazowych torebek foliowych, które niestety szkodzą środowisku naturalnemu.

Eko worek

Nasze worki na pieczywo uszyliśmy z naturalnej 100% bawełny, która nie zawiera żadnych zbędnych barwników. Nawet nici użyte w procesie ich powstawania są z bawełny. Każdy woreczek posiada również wygodny sznurek ściągający, który zapobiega wysypaniu się produktów. Bawełna którą zastosowaliśmy w naszych woreczkach charakteryzuje się wysoką jakością, dlatego worki na pieczywo wykonaliśmy w 100% z tego materiału. Woreczki są łatwe w czyszczeniu i można je prać ręcznie lub w pralce w niskiej temperaturze. Pamiętajmy jednak, że naturalna bawełna może się skurczyć w praniu o około 10%.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasze worki na pieczywo są produktem w 100% polskim. Wszystkie materiały, jak i produkt finalny zostały wykonane w Polsce z naturalnych i sprawdzonych materiałów.

Worki na pieczywo są dostępne w rozmiarze XL oraz L. Dzięki różnej wielkości z pewnością sprawdzą się podczas większych zakupów spożywczych, chociażby w okresie przedświątecznym.

W naszej ofercie posiadamy również bardzo praktyczne worki na warzywa, które są wspaniałym sposobem na ochronę środowiska i wygodne zakupy spożywcze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań wielorazowych oraz do wspólnej ochrony przyrody.

Zapraszamy do zakupów!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping