Kosz prezentowy kubek z płatkami róż i herbatą

69,87 

W przygotowanym przez nas zestawie prezentowym znajdziecie Państwo: Piękny, porcelanowy Kubek classic PIMPERNEL o pojemności 380 ml wchodzący w skład serii Art Gallery by William Morris, Konfiturę z płatków róż oraz wyjątkową Herbatę owocową „Słodka chwila”.

Brak w magazynie

Kosz prezentowy kubek z płatkami róż i herbatą

KUBEK CLASSIC PIMPERNEL 380ML

Kubek classic 380 ml PIMPERNEL wchodzący w skład serii Art Gallery by William Morris, wykonany jest z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo – białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.

Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej ornamentem z wirujących liści i kwiatowych gałązek również dużego polnego kwiatu na ciemnozielonym tle, wykończone złotą obwódką. Wyrazisty kolor tła w połączeniu ze stonowanymi kolorami zdobień nadaje kolekcji niebanalnego charakteru oraz szyku, a także elegancji. Popołudniowa herbata wypita z tego eleganckiego kubeczka to prawdziwa przyjemność i chwila relaksu.

KONFITURA Z PŁATKÓW RÓŻ 40G

Konfitura z płatków róży to wyjątkowa uczta dla podniebienia. Wykonana wyłącznie z najpiękniejszych płatków tego wyjątkowego kwiatu kryje w sobie niepowtarzalny, delikatny smak i aromat.

HERBATA OWOCOWA SŁODKA CHWILA 50G

Każdy ze składników tej wyjątkowo bogatej kompozycji wtrąca od siebie kilka słów, swój charakter. Owocowa Herbata Słodka Chwila zaczyna się delikatną kwaśnością hibiskusa, która intryguje do dalszego słuchania. Swoją smaczną wyrazistością zyskuje nasze zainteresowanie. Wystarczy dać jej chwilę, by płynnie przeszła w słodycz owoców i zabrała w podróż po całej gamie smaków.  Nie ulega jednak wątpliwości, że główną rolę tej herbacianej opowieści gra wiśnia. To ona jest obecna w każdym wątku, a sam napar zachwyca głębokim, wiśniowym kolorem i aromatem. Herbata owocowa Słodka Chwila kończy się przyjemnym smakiem, pozostającym na podniebieniu po wypiciu filiżanki naparu, jeśli chcesz, możesz spróbować tego, z czego powstał ten napar – pozostałe owoce i hibiskus są jadalne.

Sprawdź nasze inne propozycje zestawów upominkowych.

Odwiedź nas również na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping