Zestaw upominkowy dwa oleje

49,90 

W przygotowanym przez nas zestawie upominkowym znajdziecie Państwo oleje: Olej lniany, Olej z ostropestu.

Brak w magazynie

Zestaw upominkowy dwa oleje

W przygotowanym przez nas zestawie upominkowym znajdziecie Państwo oleje tłoczone na zimno: Olej lniany, Olej z ostropestu.

Olej lniany

Olej wykazuje liczne właściwości prozdrowotne – obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, jest pomocny w zapobieganiu chorób nowotworowych oraz leczeniu stanów zapalnych organizmu. Ma duży wpływ na skuteczne leczenie schorzeń neurologicznych.
Olej lniany budwigowy korzystnie wpływa na zwalczanie objawów schorzeń reumatycznych. Zaleca się go stosować przy chorobach oczu. Chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem. Może być stosowany zewnętrznie przy chorobach skóry.

Olej z ostropestu

Ze względu na występowanie sylimaryny w składzie ostropestu, wykazuje on działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne, rozkurczowe, żółciotwórcze i żółciopędne, a także detoksykujące. Najwięcej substancji leczniczych znajduje się w oleju tłoczonym na zimno. I to właśnie olej ostropestowy ma wyjątkowo szerokie zastosowanie, ponieważ można zażywać go doustnie, a także stosować zewnętrznie – bezpośrednio na skórę.

Sprawdź nasz inne propozycje zestawów upominkowych.

Odwiedź nas również na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping