Zestaw prezentowy kubek herbata miód

69,87 

W przygotowanym przez nas zestawie prezentowym znajdziecie Państwo: Piękny, porcelanowy Kubek classic CRAY FLORAL by William Morris ORANGE IRISES o pojemności 380 ml wchodzący w skład serii Art Gallery, Mini miód lipowy, oraz wyjątkową Herbatę owocową „Słodka chwila”.

Pozostało tylko: 1

Zestaw prezentowy kubek herbata miód

KUBEK CLASSIC CRAY FLORAL by William Morris 380ML

Kubek classic CRAY FLORAL by William Morris ORANGE IRISES o pojemności 380 ml wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo – białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.

Linia wykonana z białej porcelany zdobionej soczyście pomarańczowym kwiatem irysa na tle charakterystycznych dla Morrisa gałązek i kompozycji liści w modnym i jednocześnie stonowanym szarym kolorze. Połączenie wyrazistych a przy tym dyskretnych barw sprawia, że kolekcja wyróżnia się charakterem. Popołudniowa herbata wypita z tego eleganckiego kubeczka to prawdziwa przyjemność i chwila relaksu.

MINI miód LIPOWY 40g

Miód lipowy pozyskiwany jest z nektaru pochodzącego z lipy szerokolistnej i drobnolistnej na przełomie czerwca i lipca w czasie kwitnienia. Uważany jest obecnie za najcenniejszy z miodów nektarowych. Miód lipowy ma kolor złocisty, ale może mieć również barwę delikatnie zieloną. Charakteryzuje go delikatnie ostry smak, natomiast po krystalizacji często bywa nieco gorzki. W wyniku procesu krystalizacji przyjmuje on drobnoziarnistą postać.

HERBATA OWOCOWA SŁODKA CHWILA 50G

Każdy ze składników tej wyjątkowo bogatej kompozycji wtrąca od siebie kilka słów, swój charakter. Owocowa herbata Słodka Chwila zaczyna się delikatną kwaśnością hibiskusa, która intryguje do dalszego słuchania. Swoją smaczną wyrazistością zyskuje nasze zainteresowanie. Wystarczy dać jej chwilę, by płynnie przeszła w słodycz owoców i zabrała w podróż po całej gamie smaków.  Nie ulega jednak wątpliwości, że główną rolę tej herbacianej opowieści gra wiśnia. To ona jest obecna w każdym wątku, a sam napar zachwyca głębokim, wiśniowym kolorem i aromatem. Herbata owocowa Słodka Chwila kończy się przyjemnym smakiem, pozostającym na podniebieniu po wypiciu filiżanki naparu, jeśli chcesz, możesz spróbować tego, z czego powstał ten napar – pozostałe owoce i hibiskus są jadalne.

Sprawdź nasze inne propozycje zestawów upominkowych.

Odwiedź nas również na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping