Zestaw prezentowy Kosz Prezentowy

89,90 

W przygotowanym przez nas zestawie upominkowym znajdziecie Państwo syrop malinowy, pomarańcze w syropie z cynamonem, miód lipowy oraz herbatę „włoski poranek”, tworzące zestaw upominkowy na każdą okazję!

Brak w magazynie

Zestaw prezentowy Kosz Prezentowy

Syrop malinowy

Syrop malinowy daje naprawdę wiele możliwości wykorzystania. Podstawowym jest dodatek do wody. Drugim, również powszechnie znanym sposobem na wykorzystanie syropu malinowego, jest dodawanie go do herbaty. Robi się tak nie tylko ze względu na niepowtarzalny smak, ale również z powodu właściwości tego syropu. Ma on działanie przeciwgorączkowe, ponieważ zawiera olejki eteryczne o działaniu rozgrzewającym. Wzmacnia również organizm, ponieważ w składzie ma żelazo i miedź pozytywnie wpływające na stan krwi. Nic więc dziwnego, że syrop z malin zaleca się wykorzystywać w przypadku przeziębienia i grypy, jako naturalne remedium.

Pomarańcze w syropie z cynamonem

Pomarańcze w syropie z cynamonem najlepiej dodać do ciepłej herbaty, w ilości odpowiadającej indywidualnym preferencjom. Doskonale sprawdzą się także jako dodatek do ciast. Latem natomiast można dodawać go do lemoniady i lodowych deserów.

Miód lipowy

Miód lipowy pozyskiwany jest z nektaru pochodzącego z lipy szerokolistnej i drobnolistnej na przełomie czerwca i lipca w czasie kwitnienia. Uważany jest obecnie za najcenniejszy z miodów nektarowych. Miód lipowy ma kolor złocisty, ale może mieć również barwę delikatnie zieloną. Charakteryzuje go delikatnie ostry smak, natomiast po krystalizacji często bywa nieco gorzki. W wyniku procesu krystalizacji przyjmuje on drobnoziarnistą postać.

Herbata czarna „Włoski Poranek”

Herbata czarna „Włoski Poranek” to wyjątkowa mieszanka zawierająca w swoim składzie:

  • herbatę czarną indyjską OP,
  • skórkę pomarańczy,
  • aromat,
  • mandarynki,
  • płatki róży,
  • pieprz czerwony,

Sprawdź nasz inne propozycje zestawów upominkowych.

Odwiedź nas również na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping