Witamina K2 MK-7 200 µg z Natto 60 kapsułek Aliness

49,90 

Witamina K w opatentowanej postaci VitaMK7® to jedno z nielicznych źródeł w 100% naturalnej witaminy K, bardzo dobrze przyswajalnej, przebadanej oraz o udokumentowanym działaniu zaopiniowanym przez EFSA

Pozostało tylko: 2

Witamina K2 Menachinon MonoFORTE MK-7 200 µg z Natto 60 kapsułek Aliness

Suplement diety

Witamina K w opatentowanej postaci VitaMK7® to jedno z nielicznych źródeł w 100% naturalnej witaminy K, bardzo dobrze przyswajalnej, przebadanej oraz o udokumentowanym działaniu zaopiniowanym przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności)

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Składniki       |   1 tabletka

Witamina K (VitaMK7®)   |   200 mcg (µg), %RWS*: 266%

*RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, witamina K menachinon-7 w postaci opatentowanej formie VitaMk7®, żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania:

  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Chronić przed wilgocią.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ważne: Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Producent: MEDICALINE, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

Witamina K2

Proces krzepnięcia krwi to nie jedyna rzecz, w której uczestniczy witamina K2. Badania wykazały, że jest ona również odpowiedzialna za zdrowe kości, zapobiega zwapnieniu naczyń krwionośnych i rozwojowi chorób układu krążenia.

Odpowiednie ilości witaminy K2 pomagają również zapobiegać osteoporozie, ze względu na fakt, że osteokalcyna, białko syntetyzowane w komórkach biorących udział w tworzeniu kości, jest od niej zależna.

Oczywiście korzyści lub funkcji wynikających z posiadania wystarczającej ilości witaminy K2 w organizmie jest wiele.

Oprócz tego, o czym była mowa do tej pory – zmniejszenie złamań i zwiększenie wskaźnika przeżywalności u osób, które mają nowotwory, takie jak rak wątroby.

Witamina K

  • Witamina K znajduje się w pokarmach pochodzenia roślinnego. Najbogatszym źródłem witaminy K są warzywa o zielonej barwie i dużej ilości chlorofilu, w tym: brokuły, szpinak, sałata czy rukola.
  • Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego i krwionośnego;
  • Wzmacnia wytrzymałość kości, wpływa na ich gęstość i mineralizację, odpowiada za transport wapnia do kości, co zapobiega jego odkładaniu się w naczyniach krwionośnych;
  • Przyczynia się do szybszej regeneracji kości po urazach;
  • Zapewnia prawidłową krzepliwość krwi zmniejszając ryzyko zawału serca oraz ryzyko miażdżycy i udaru mózgu.
  • Chroni również serce i naczynia krwionośne przed zwapnieniem spowodowanym nieprawidłową gospodarką wapniową poprzez wzmocnienie działania witaminy D.

Medica Line to polska firma, która spełnia najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP.

Preparaty są produkowane zgodnie z koncepcją „czystej etykiety” (clean label). Oznacza to – żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę. Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism).

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii: Suplementy diety 

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping