WITAMINA B12 950 µg 100 KAPSUŁEK ALINESS

34,90 

Witamina B12 ALINESS. Na rynku dostępne są różne formy chemiczne witaminy B12, które można stosować w żywności np: cyjanokobalamina

Na stanie

Witamina B12 metylokobalamina 950 mcg 100 kaps. ALINESS

Witamina B12 ALINESS. Na rynku dostępne są różne formy chemiczne witaminy B12, które można stosować w żywności np: cyjanokobalamina, hydroksykobalamina, 5-deoksyadenozylokobalamina oraz metylokobalamina.

Cyjanokobalamina jest najbardziej popularną formą B12 dostępną w suplementach diety, ale witamina B12 w postaci formy chemicznej METYLOKOBALAMINA jest najbardziej aktywną jej formą.

Metylokobalamina jest najlepiej przyswajana, gdyż w organizmie nie musi ulec przekształceniu do formy metylowej, jak popularna na rynku cyjanokobalamina. Dostarczając do organizmu metylokobalaminę dajemy organizmowi gotowy aktywny składnik.

Witamina B12 marki Aliness polecana jest również do spożycia przez vegan oraz wegetarian. Do produkcji wysokiej jakości produktu użyto specjalistyczne opatentowane kapsułki Vcaps®, których wyprodukowanie opiera się tylko na dwóch składnikach HPMC (celulozy roślinnej) i wody. W przeciwieństwie do tabletek w produkcji, których nie da się nie użyć technologicznych dodatków, a często i barwników, syntetycznych otoczek czy konserwantów.

Użyte kapsułki dodatkowo posiadają certyfikat „Vegetarian and Vegan Action Society”.

Składniki: Witamina B12 – 900 mcg (1 kapsułka)

Działanie

B12 bierze udział w:

  • prawidłowym metabolizmie homocysteiny
  • produkcji prawidłowych krwinek czerwonych i podziałach komórek
  • prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego


B12 przyczynia się:

  • do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
  • do prawidłowego przebiegu procesów uzyskiwania energii do prawidłowych funkcji psychologicznych, takich jak koncentracja uwagi, zapamiętywanie i proces uczenia się.

Medica Line to polska firma, która spełnia najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP.

Preparaty są produkowane zgodnie z koncepcją „czystej etykiety” (clean label). Oznacza to – żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę. Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism).

Producent: MEDICALINE

Ostrówiec 150,

05-480 Karczew

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii: Suplementy diety 

Odwiedź nas na Facebooku.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping