OLEJ Z NASION WIESIOŁKA 1000mg 90 kapsułek ALINESS

44,90 

Na stanie

OLEJ Z NASION WIESIOŁKA 1000mg 90 kapsułek ALINESS

Suplement diety

Olej z wiesiołka pozyskiwany jest z nasion wiesiołka dwuletniego. Zawiera wysoką zawartość tłuszczów nienasyconych, w tym wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (PUFA), do których należą kwasy Omega-6: kwas linolowy i gamma-linolenowy.

Zawartość opakowania: 90 kapsułek

Olej z wiesiołka : 1000 mg,

w tym:

  • GLA (kwas gamma linolenowy): 90 mg ,
  • Kwas alfa-liponowy: 850 mg ,
  • Witamina E: 22,5 mg/30,5 IU (*187,5%)

*RWS – Dzienna referencyjna wartość spożycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 – 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

Ważne: Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Producent:MedicaLine, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

Składniki: Olej z wiesiołka dwuletniego tłoczony na zimno zawierający: 85% kwas linolowy (LA), 9% GLA (kwas gamma-linolenowy), witamina E (octan D-alfa-tokoferylu), Otoczka kapsułki: żelatyna wołowa, substancja wiążąca: glicerol, woda.

Działanie:

Olej z wiesiołka pomaga uzupełnić dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (omega-6), takie jak kwas linolowy, który wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Produkt zawiera również wysoki poziom kwasu gamma-linolenowego (GLA) oraz naturalnie występującą witaminę E.

Olej z wiesiołka stosowany jest w leczeniu chorób skóry, nadwagi i niepłodności. Ponadto wiesiołek poprawia stan skórypomaga m.in. w chorobach reumatycznych i wzmacnia odporność. Ma on również świetne właściwości nawilżające, dzięki czemu poprawia naturalną barierę ochronną skóry.

Suplementy zawierające olej z wiesiołka zaleca się pacjentom, którzy nie dostarczają go wystarczająco dużo wraz z pożywieniem. Należy jednak pamiętać, że żaden suplement nie zastąpi prawidłowo zbilansowanej diety.

Warunki przechowywania:

  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Chronić przed wilgocią.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Medica Line to polska firma, która spełnia najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP.

Preparaty produkuje się zgodnie z koncepcją „czystej etykiety” (clean label). Oznacza to – żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę. Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism).

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii: Suplementy diety 

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping