Mydło naturalne greckie z oliwy z rumiankiem

7,99 

Mydło naturalne greckie z oliwy z rumiankiem Grelia. Mydło produkowane z oliwy z oliwek bardzo dobrze nawilża, zmiękcza i odświeża skórę. Pomaga złuszczyć martwy naskórek, przynosząc ulgę bardzo suchej skórze. Mydło z oliwą z oliwek to idealny wybór dla osób o bardzo suchej i wrażliwej skórze ze względu na przedłużone nawilżenie skóry.

Brak w magazynie

Mydło naturalne greckie z oliwy z oliwek z rumiankiem

Mydło naturalne greckie z oliwy z rumiankiem Grelia. Produkowane z oliwy z oliwek bardzo dobrze nawilża, zmiękcza i odświeża skórę. Pomaga złuszczyć martwy naskórek, przynosząc ulgę bardzo suchej skórze. Mydło z oliwą z oliwek to idealny wybór dla osób o bardzo suchej i wrażliwej skórze ze względu na przedłużone nawilżenie skóry.

Producent: Gold grelia LP (Grecja)

Masa mydła: 100 g

Zapach: naturalny, oliwkowy

Składnik wiodący: oliwa z oliwek

Hipoalergiczne działanie oliwy z oliwek sprawia, że mydło to jest odpowiednie także dla osób, które mają alergie skórne.

Nasze mydła są bez sztucznych barwników oraz bez składników zwierzęcych.

Oliwa z oliwek ma niekwestionowane działanie pielęgnacyjne. Mydło zrobione z oliwy z oliwek jest bogatym źródeł witam. Zawiera bardzo wiele witamin: A, B, C, E i F a także antyoksydantów, dzięki którym mydło z oliwy z oliwek pozostawia skórę natłuszczoną, odżywioną i elastyczną. Oliwa sprawia także, że spowolnieniu ulegają procesy starzenia skóry.

Kwasem dominującym w składzie oliwy z oliwek jest kwas oleinowy; uzupełniają go kwasy palmitynowy i linolowy. To w dużej mierze dzięki nim charakteryzuje się ona silnym działaniem ochronnym – zabezpiecza przed nadmiernym odparowywaniem wody z naskórka, chroniąc tym samym skórę przed wysuszeniem, a także stanowi naturalną barierę ochronną przed promieniami UV.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii: Kosmetyki naturalne 

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping