MELATONINA Medica Herbs zdrowy spokojny sen 80 kap

12,99 

Melatonina Medica Herbs. Melatonina jest substancją występującą naturalnie w organizmie, wytwarzaną w szyszynce i obecną w przewodzie pokarmowym. Wspiera prawidłową regulację rytmu dobowego (cykl snu i czuwania), dzięki czemu sprzyja spokojnemu zasypianiu i pomaga utrzymać nieprzerwany sen. Dodatkowo Melatonina może być pomocna podczas zmiany strefy czasowej.

Na stanie

MELATONINA Medica Herbs – zdrowy, spokojny sen

Suplement diety

Melatonina Medica Herbs. Melatonina jest substancją występującą naturalnie w organizmie, wytwarzaną w szyszynce i obecną w przewodzie pokarmowym. Wspiera prawidłową regulację rytmu dobowego (cykl snu i czuwania), dzięki czemu sprzyja spokojnemu zasypianiu i pomaga utrzymać nieprzerwany sen. Dodatkowo Melatonina może być pomocna podczas zmiany strefy czasowej.

Właściwości

Z całą pewnością można powiedzieć, że zdrowy sen to swego rodzaju „klucz do szczęścia” oraz recepta na udany dzień, bo któż nie chciałby obudzić się rano w pełni wypoczęty? Nie każdemu jednak dane jest zaznać takiego stanu ze względu na niskie stężenie pewnej substancji w organizmie – melatoniny. Czy można temu zapobiec? Oczywiście! Stosując remedium wspomagające zdrowy sen, czyli melatoninę w kapsułkach.

Melatonina, czyli suplement diety na zdrowy sen

Czym jest melatonina? To hormon, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Za jego produkowanie odpowiada jeden z gruczołów umiejscowionych w mózgu – szyszynka. Wielu naukowców uważa, że to właśnie dzięki melatoninie możemy liczyć na zdrowy sen. Co z kolei spowoduje jej niedobór? Problemy z zaśnięciem, częste przebudzenia nocą oraz odczucie zmęczenia przez cały dzień – w pracy, w szkole, czy też na wakacjach. Warto wiedzieć, że stężenie melatoniny maleje wraz z wiekiem. To właśnie dlatego starsze osoby miewają problemy ze snem.

Melatonina od Medica Herbs to suplement, dzięki któremu nocny odpoczynek będzie czymś, co doda Ci energii na kolejny dzień. Wystarczy tylko zażyć 1 kapsułkę przed snem. Czy proponowany specyfik jest bezpieczny? Jak najbardziej, ponieważ melatonina jest w pełni naturalna. Jeżeli jednak macie wątpliwości, przed zażyciem suplementu sugerujemy skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który wskaże ewentualne przeciwwskazania.

Co ma wspólnego melatonina ze zmianą czasu?

Okazuje się, że bardzo wiele. Wystarczy wyobrazić sobie podróż do kraju w innej strefie czasowej. Zegar biologiczny może ulec zakłóceniu, co ma bezpośredni wpływ na produkcję melatoniny. Mogą pojawić się kłopoty ze snem, które tak, jak wspomniano wcześniej, zwyczajnie wycieńczą organizm. Jakie jest rozwiązanie? Melatonina! Wielu specjalistów poleca jej suplementację podczas podróży, dzięki czemu wyjazdy nawet do najdalszych zakątków świata nie będą żadnym problemem!

Producent: Medica Herbs S.C., ul. Bieżanowska 23E, 30-812 Kraków

Zawartość opakowania: 80 kapsułek

Składniki: melatonina 3 mg, inulina; żelatyna (kapsułka).

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze.

Uwaga:

  • Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, szczelnie zamkniętym.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Chronić przed wilgocią, dostępem powietrza i światłem.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  • Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.
  • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.
  • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii: Suplementy diety 

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping