Kubek classic 380 ml CRAY FLORAL William Morris

34,87 

Kubek classic CRAY FLORAL by William Morris ORANGE IRISES o pojemności 380 ml wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo – białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.

Brak w magazynie

KUBEK CLASSIC CRAY FLORAL by William Morris 380ML

Linia wykonana z białej porcelany zdobionej soczyście pomarańczowym kwiatem irysa na tle charakterystycznych dla Morrisa gałązek i kompozycji liści w modnym i jednocześnie stonowanym szarym kolorze. Połączenie wyrazistych a przy tym dyskretnych barw sprawia, że kolekcja wyróżnia się charakterem. Popołudniowa herbata wypita z tego eleganckiego kubeczka to prawdziwa przyjemność i chwila relaksu.

KUBEK CLASSIC CRAY FLORAL zapakowany jest w ozdobne pudełko udekorowane na identyczny motywem. Całość stanowi doskonały pomysł na fajny prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Będzie miłym upominkiem na różnego rodzaju święta np. Dzień Kobiet, Urodziny, Dzień Matki, czy jako podziękowanie.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping